Profesjonalna metamorfoza kuchni: wnioski z prowadzenia restauracji ze stekami przez 47 lat

Odkryj sekrety profesjonalnej metamorfozy kuchni dzięki bezcennym wnioskom wyciągniętym z prowadzenia restauracji specjalizującej się w stekach przez 47 lat. Zagłęb się w wiedzę i spostrzeżenia, które przekształciły niezliczone posiłki w kulinarne arcydzieła. Kliknij link i poznaj przepis na sukces.

Harvey i Diana Kloesel, doświadczeni właściciele dobrze prosperującej restauracji serwującej steki na 250 miejsc w Moulton w Teksasie, wykorzystali swoje dziesięciolecia doświadczenia restauracyjnego, gdy nadszedł czas na modernizację domowej kuchni. Pragnąc większej dostępności i funkcjonalności, starali się odzwierciedlić wydajność swojej profesjonalnej kuchni, harmonizując jednocześnie z urokiem vintage rezydencji Królowej Anny z 1903 roku.

Przed: Pomimo solidnej konstrukcji, pomalowane na ciemno jesionowe szafki kuchenne i ograniczona przestrzeń na przygotowanie stanowiły wyzwanie.

Po: Jasny i funkcjonalny

Kloesels maksymalnie wykorzystali istniejącą przestrzeń, usuwając spiżarnię, płynnie łącząc kuchnię z jadalnią i wpuszczając naturalne światło przez okno o podwójnej wysokości. Przeprojektowanie wyspy pod kątem jednopoziomowej funkcjonalności z płytą indukcyjną usprawniło przepływ pracy i wyeliminowało zatory komunikacyjne. Projekt Sarah Stacey obejmował szafki sięgające sufitu i wysuwaną spiżarnię, optymalizując przechowywanie bez utraty estetyki. Delikatne odcienie zieleni i akcenty bejcowanego drewna zachowują historyczny charakter kuchni, jednocześnie nadając jej świeżą, przestronną atmosferę.

Przejście na malowane szafki i dodanie dużej ilości miejsca do przechowywania, w tym dolnych szuflad oszczędzających plecy, zachwyciło Kloesels. Praktyczne dodatki, takie jak zlewozmywak w stylu z epoki i opuszczany kran, poprawiły zarówno estetykę, jak i funkcjonalność.

Mając dość szperania w dolnych szafkach, Kloesels zastąpili je wydajnymi szufladami, w tym szafkami narożnymi, które maksymalizują wykorzystanie przestrzeni. Polerowane blaty z białego marmuru zapewniają czyste, świetliste tło.

Nowa wyspa, nieco mniejsza, ale bardziej ergonomiczna, ma blat z żyłkowanego marmuru z trwałym wykończeniem, idealny do spożywania posiłków i przygotowywania posiłków. Przeniesienie piekarnika poprawiło cyrkulację, podczas gdy w przypadku płyty indukcyjnej priorytetem było bezpieczeństwo i łatwość konserwacji.

Przytulne miejsce do siedzenia przy oknie to ulubione miejsce wnuków Kloesels, a schowek pod siedzeniami ułatwia sprzątanie. Metamorfoza kuchni ucieleśnia funkcjonalność, wygodę i ponadczasowy urok – idealne połączenie dla tej pary doświadczonych restauratorów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet