„Rodzina dodaje mały dom dla nastolatków”: przytulna przestrzeń tuż obok domu

Rodzina dodaje mały dom dla nastolatków: przytulna przestrzeń tuż obok domu! 🏡👨‍👩‍👧‍👦 Odkryj, jak ta rodzina stworzyła wyjątkową przestrzeń dla swoich nastolatków, łącząc wygodę z niezależnością. Gotowy na inspirujące pomysły na aranżację?

Rodzina Dolenc zbudowała swój wymarzony dom „Kicsi Casa” 19 lat temu na małym kawałku ziemi, który nazywają „farmą”. Mają kozy, kurczaki i króliki, a ich dom ma staw i piękny ogród.

 

Gdy trójka ich dzieci stała się nastolatkami, rodzina zdała sobie sprawę, że ich dom nie jest wystarczająco przestronny. Zamiast się przeprowadzać lub powiększać dom, postanowili zbudować mały domek. Współpracowali z Simblissity Tiny Homes, wydając około 67 000 dolarów na projekt i budowę.

Rodzice, Brett i Kristy, poprosili swoje córki, Lucie i Marin, o spersonalizowanie ich nowego, malutkiego domu. Chcieli, aby ich nastolatki miały prywatność, ale jednocześnie były blisko. Plan jest taki, że za kilka lat maleńki dom może stać się pokojem gościnnym, biurem lub mobilnym domem dla ich dzieci.

Projekt trwał około sześciu miesięcy, a maleńki dom jest teraz połączony z domem głównym, aby zapewnić łatwy dostęp. Lucie i Marin mają własne pokoje z toaletą kompostującą i ładnym prysznicem.

Lucie stanęła przed wyzwaniem związanym z przechowywaniem w swoim maleńkim pokoju, więc przestrzeń pod schodami wykorzystała na szafy. Ma łóżko na poddaszu, które może nie zapewnia zbyt wiele miejsca w salonie, ale uważa je za przytulne. Marin wybrał pokój na parterze z oknami wychodzącymi na farmę.

Nad pokojem Marina znajduje się poddasze, w którym można spędzać wolny czas i czytać. Istnieją poduszki, które zamieniają się w łóżka, idealne dla przyjaciół Lucie podczas wizyty.

Brett wspomina, że ​​jego córki żartobliwie grożą, że nigdy nie wyjdą z domu. Rodzina dzieli się obowiązkami, a dzieci uwielbiają być częścią życia na farmie, wykonywać prace domowe i opiekować się zwierzętami.

Podczas pandemii Dolencowie otworzyli swoje gospodarstwo dla sąsiadów, oferując „terapię kozią w związku z Covid”. Można było odpocząć na terenie gospodarstwa rolnego, w otoczeniu przyrody i zwierząt.

Dzięki pięknej farmie, bujnym drzewom i relaksującemu stawowi dom Dolenców przypomina raj. Poniżej możesz obejrzeć wycieczkę i udostępnić ją rodzinie i znajomym.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet