Para emerytów z dumą prezentuje swoją przytulną kabinę o wymiarach 10 × 18 stóp

Para emerytów z dumą prezentuje swoją przytulną kabinę o wymiarach 10 x 18 stóp! 🏡✨ Odkryj, jak niewielka przestrzeń może być przekształcona w funkcjonalne i wygodne miejsce do życia, idealne dla pary cieszącej się spokojnymi latami emerytury. Gotowy na inspirację do prostego, ale pełnego radości życia?

Twila, emerytka z The Woodlands w Teksasie, wybrała inny i niedrogi plan emerytalny, mieszkając w maleńkim domu zbudowanym na zamówienie.

Po przejściu na emeryturę w wieku 62 i pół roku ona i jej mąż przenieśli się z tradycyjnego domu z trzema sypialniami do maleńkiego domu we wschodnim Tennessee.

Chcieli prostszego życia przy mniejszych kosztach utrzymania domu, a teraz spełniają swoje marzenie.

Znaleźli Incredible Tiny Homes na YouTube i zaczęli planować swój nowy dom. Naszkicowali go na papierze i po zapłaceniu zobaczyli, jak ożywa w ciągu czterech miesięcy.

Ich dom o wymiarach 10×8, dostosowany za pomocą specjalnych okien i oświetlenia, kosztował około 56 000 dolarów. Znajduje się w społeczności „The Forest”, jednej z czterech społeczności Incredible Tiny Homes.

Życie w „Lasie” kosztuje ich 225 dolarów miesięcznie za działkę, wliczając wodę i ścieki. Dodatkowe koszty, takie jak prąd i internet, dodają około 125 dolarów miesięcznie.

Ten niedrogi styl życia pozwala im mieszkać w pobliżu Smoky Mountains, co jest spełnieniem marzeń Twila.

Ich malutki dom to dom w stylu wolności 10×8 z dachem i listwami przypodłogowymi z miedzianego metalu. Wybrali siding z płaskich bali i zastosowali poliuretan, aby uzyskać błyszczące wykończenie i ochronę drewna.

Dom ma niestandardowe okno 4×4 w części dziennej i klimatyzator mini-split, aby zaoszczędzić miejsce.

Twila i jej mąż zbudowali małą szopę na dodatkowe miejsce do przechowywania w kuchni i zamrażarkę skrzyniową, niezbędną do jej hobby związanego z pieczeniem.

Mają też taras z krzesłami i miejscem na ognisko, a także szopę o wymiarach 6×6, która pasuje do ich domu.

Ich przestrzeń na świeżym powietrzu obejmuje kuchnię na świeżym powietrzu z grillem, grillem gazowym i wędzarnią, idealną do gotowania mostków teksaskich.

Wyznając styl życia w malutkim domu, spędzają czas na świeżym powietrzu, ponownie łącząc się z naturą i podstawami życia.

Wewnątrz część dzienna stanowi zarówno centrum rozrywki, jak i biznesu. Minikominek Cube zapewnia ciepło i atmosferę.

Kuchnia wyposażona w kuchenkę i piekarnik jest na tyle przestronna, że ​​oboje mogą wygodnie gotować. Pasja Twili do pieczenia jest widoczna w jej dobrze wykorzystanej kuchni.

W łazience znajduje się 36-calowy prysznic, zwykła toaleta ze spłuczką i bezzbiornikowy podgrzewacz wody zapewniający natychmiastową ciepłą wodę.

W domu znajduje się pralka i suszarka, które można ustawiać jeden na drugim, co zapewnia efektywne suszenie ubrań.

Schody prowadzące na poddasze przesuwają się, zapewniając łatwy dostęp do dużych sprzętów AGD. Poddasze to ich sypialnia z wystarczającą ilością miejsca nad głową, aby wygodnie usiąść.

Chociaż Twila żałuje, że nie dodali drugiej lukarny, aby zapewnić więcej światła i przestrzeni, jest zadowolona z ich przytulnej części sypialnej.

Mieszkanie w małym domu uprościło ich życie, ograniczając konserwację i pozwalając im w pełni cieszyć się każdym dniem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet