Tammy Slaton o wadze 1000 funtów. Siostry prezentują ruchy taneczne „biodra nie kłamią” w ekskluzywnym materiale filmowym z rodzinnych zajęć Zumby

Tammy Slaton o wadze 1000 funtów: siostry prezentują ruchy taneczne, biodra nie kłamią w ekskluzywnym materiale filmowym z rodzinnych zajęć ZUMBY! 💃🎥 Odkryj, jak ta niezwykła rodzina czerpie radość z aktywności fizycznej pomimo wyzwań zdrowotnych. Gotowy na porcję motywacji?

W specjalnej zapowiedzi nadchodzącego 1000-Lb. Odcinek „Siostry” Tammy i Amy Slaton wraz z rodzeństwem Chrisem, Amandą i Misty po raz pierwszy próbują Zumby.

Chris wyjaśnia: „Dzisiaj rozpoczyna się nasza podróż w kierunku dbania o formę. Po tym jak wszyscy przeszliśmy operację odchudzania, musimy utrzymać dobrą formę. Brittany, moja cudowna żona, zaproponowała Zumbę. A więc pracujemy nad naszymi ciałami plażowymi dla Pensacola.

Tammy (37 l.) wspomina, że ​​nigdy wcześniej nie ćwiczyła zumby, a 36 l. Amy dodaje: „Będziemy musieli płynąć z nurtem. Co najgorszego może się wydarzyć?”

Chris żartuje: „Zaraz się dowiesz”.

Podczas zajęć rodzeństwo ma trudności z dotrzymaniem kroku instruktorowi, ale udaje im się wprawić swoje ciała w ruch. Amy przyznaje, że nie ma rytmu, a Tammy żartuje, że jej siostra ma „dwie lewe stopy”.

Amanda komentuje walkę, mówiąc: „Naprawdę lubię Zumbę. To fajna zabawa, ale wszyscy staramy się naśladować instruktorkę, a ona już tam wróciła.

Misty dodaje: „Już się tak nie ruszam”.

Co zaskakujące, Amanda zauważa, jak dobrze Tammy radzi sobie na zajęciach. Mówi: „Tammy po prostu tam stała, wstała z krzesła i się poruszała. Potrząsała swoim rytmem. Myślę, że Tammy i ja mieliśmy najlepszy rytm – naprawdę gorące dziewczyny, bo jesteśmy w klimacie gorących dziewczyn”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet