„Przekształcenie autobusu szkolnego w przytulny dom na kółkach”: rodzinna modernizacja z autobusu szkolnego do oszałamiającego małego, piętrowego domku na kółkach

Przekształcenie autobusu szkolnego w przytulny dom na kółkach: rodzinna modernizacja z autobusu szkolnego do oszałamiającego małego piętrowego domku na kółkach! 🚌🏡 Odkryj niezwykłą metamorfozę, która przekształciła zwykły autobus w wyjątkowy dom mobilny, gotowy do podróży w nieznane!

Poznaj Jeffa, Annę i ich pięcioro dzieci, którzy zamienili 40-metrowy autobus szkolny w fajny, piętrowy domek. Żyją życiem pełnym przygód na otwartej drodze.

Autobus nie służy tylko do jazdy; to ich cały dom. Sprytnie przeprojektowano przestrzeń kierowcy, zapewniając wygodę, dodając iPada do nawigacji i kamerę cofania. Mają nawet specjalną aplikację GPS dla autobusu.

Wewnątrz autobusu można poczuć się jak w prawdziwym domu. Jest wygodna kanapa z pasami bezpieczeństwa i mini-dzielony moduł. Pod kanapą znajduje się również schowek. Nieopodal znajduje się półka wypełniona książkami, bo edukacja jest dla nich najważniejsza.

Kuchnia jest całkiem normalna, z kuchenką, dużymi blatami i pralko-suszarką. Zadbali o to, aby wszystko pozostało na swoim miejscu podczas jazdy.

Wyjątkowa jest druga historia, którą dodali do autobusu. Kosztowało to dodatkowe 15 000 dolarów, ale sprawiało, że autobus był bardziej przestronny. Górny poziom ma metalowe kołki i bocznicę odporną na warunki atmosferyczne.

Autobus też jest inteligentny. Ma 96 galonów magazynu wody i energię słoneczną. Korzystają nawet ze specjalnego power banku na prąd. Jeff ma małe miejsce do pracy z internetem, a dzieci mają własne łóżka piętrowe ze ścianami wyłożonymi kredą.

Łazienka jest mała, ale ma fantazyjną toaletę kompostującą i ładny prysznic.

W głównej sypialni znajduje się duże łóżko ze schowkiem pod spodem. Drugie piętro przypomina przestrzeń dla dzieci z pokojami i strefą telewizyjną. Udekorowali go przedmiotami, które zebrali podczas podróży.

Dla Jeffa, Anny i dzieci autobus to nie tylko dom; to ich styl życia. Stawili czoła wyzwaniom, ale podczas swojej podróży poznali wspaniałych przyjaciół i wiele się nauczyli. Jeff mówi: „Jeśli masz marzenie, realizuj je. Nie pozwól, aby cokolwiek Cię powstrzymało. Po prostu spełnij swoje marzenie.

Obejrzyj ich wycieczkę po domu w poniższym filmie!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet