Wiadomo było, jak rodzice Bianki Censori zareagowali na chęć posiadania przez córkę dziecka z Kanye Westem

Wiadomo było! Jak rodzice Bianki Censori zareagowali na chęć posiadania przez córkę dziecka z Kanye Westem? 🤔 Odkryj reakcje rodziny na kontrowersyjne życiowe wybory. Czy to zaskoczenie czy raczej przewidywalność?

Biance Censori nie będziesz pozazdrościć: żona Kanye Westa przybywa ze wszystkich stron dla swoich nagich – bez cytatów – strojów. Najpierw francuskiej działaczce społecznej grożono dziewczynce  więzieniem  , a potem o wyjściu Australijki wypowiedział się jej własny ojciec. I szczerze mówiąc, nie wiemy, kogo powinniśmy się bardziej bać: Leo Censori należy do  słynnej rodziny mafijnej  i jest bratem słynnego mafioso, któremu przezwano Al Capone z Melbourne.

Leo Censori nie rozumie, dlaczego Kanye zamienia Biancę w „brudny towar”, ponieważ nigdy nie pozwoliłby na coś takiego swoim własnym córkom North i Chicago. Według źródła matka Bianki również jest „zaniepokojona obrzydliwymi strojami swojej córki”. „Jej rodzice są tym bardzo zmartwieni, ponieważ jej nie poznają. Nie zrobiłaby tego, gdyby nie była kontrolowana. Kanye w dalszym ciągu ją powstrzymuje, dając jej coraz więcej udziałów i praw w swoich projektach” – powiedział tabloidowi „Daily Mail” informator.

I tu pojawia się nowy cios dla pary gwiazd: jak się okazuje, rodzice Bianki bardzo boją się perspektywy posiadania wnuków. Jednak raper wspomniał już w jednym ze swoich nowych tekstów, że jego ostatecznym celem jest kolejne dziecko! „To jej mąż, więc oczywiście o tym rozmawiali. A fakt, że Bianca została macochą potomstwa Kanye i Kima, tylko wzmógł jej pragnienie posiadania własnych dzieci. Był czas, kiedy rodzice ją w tym wspierali, ale teraz nikt z nich nie wierzy, że zajście w ciążę i urodzenie dziecka właśnie teraz jest dobrym pomysłem. Chcą, żeby Bianca miała dzieci i wnuki, ale chcą też, żeby dorastały w stabilnej i kochającej rodzinie. A życie z Kanye jest całkowicie niestabilne” – powiedziało źródło bliskie rodzinie Censori.

Cóż, zmartwienia ojca i matki Bianki łatwo zrozumieć, bo  najnowsze wyjścia  skandalicznej pary kojarzą się z czymkolwiek, byle nie z wartościami rodzinnymi.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet