Poznaj sztukę eklektycznego projektowania w tej transformacji domu w Richmond, gdzie Dana Gibson prezentuje moc mieszania kolorów i wzorów w celu tworzenia żywych przestrzeni.

Poznaj sztukę eklektycznego projektowania w tej transformacji domu w Richmond, gdzie Dana Gibson prezentuje moc mieszania kolorów i wzorów w celu tworzenia żywych przestrzeni! 🎨✨ Przekonaj się, jak różnorodne elementy łączą się w harmonijną całość, tworząc unikalny i pełen życia domowy klimat!

W przeciwieństwie do jej zamiłowania do odważnych odcieni i dynamicznych nadruków, podróż Gibson w zakresie dekoracji zaczyna się od czystych białych ścian. Takie podejście pozwala jej ocenić dynamikę światła i odpowiednio zaplanować, zanim nada przestrzeni swój charakterystyczny styl.

Kierując się odważnym etosem projektowym, Gibson i jej mąż rozpoczęli szeroko zakrojone renowacje, usuwając przestarzałe elementy i podkreślając urok architektury za pomocą listew koronowych i boazerii.

Po położeniu fundamentów konstrukcyjnych Gibson ponownie wprowadził kolor, wybierając jasne odcienie, aby zmaksymalizować naturalne światło. Zamiast skrupulatnie dopasowywać odcienie, przyjęła filozofię „mieszaj i dopasowuj”, układając akcesoria na neutralnym tle, aby uzyskać dynamiczny efekt.

Przed: na zewnątrz

Po: na zewnątrz

Czerpiąc inspirację ze swoich południowych korzeni i podróży po całym świecie, Gibson płynnie łączy style architektoniczne i wpływy kulturowe w całym swoim domu. Od detali inspirowanych stylem europejskim po australijską lekkość i akcenty meksykańskiej sztuki ludowej – każdy element dodaje przestrzeni głębi i osobowości.

Przed: Wejście

Po: Wejście

Na zewnątrz po liftingu odmieniono wygląd zewnętrzny za pomocą stopni z kamienia polnego i pomalowanych w żywych kolorach drzwi, tworząc scenę dla eklektycznego uroku wnętrza. Wewnątrz strategiczne rozwiązania projektowe, takie jak listwy koronowe i żywe tapety, podnoszą sufity i ściany, a przemyślane aranżacje mebli i akcenty dodają osobowości i ciepła każdemu pomieszczeniu.

Przed: Pokój dzienny

Po: Pokój dzienny

W salonie niechęć Gibsona do gładkich ścian prowadzi do kreatywnych rozwiązań, takich jak boazeria i intensywna żółta farba, tworząc wizualne zainteresowanie i kontrast. Tymczasem w jadalni jej projekt tapety przygotowuje grunt pod harmonijne połączenie kolorów i wzorów, których podstawą jest dywanik w stylu vintage i zabytkowy stół.

Przed: Jadalnia

Po: Jadalnia

W głównej sypialni Gibson bez wysiłku łączy elementy międzynarodowe z tradycyjnymi elementami, nadając przestrzeni charakter i urok. Od akcentów meksykańskiej sztuki ludowej po niestandardowe tkaniny i znaleziska w stylu vintage – każdy szczegół odzwierciedla wyjątkową wrażliwość projektową Gibsona i ducha przygód.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet