Ta odważna kobieta znajduje nieoczekiwane pozytywne skutki w wyniku udaru, który zmienił życie

Riona Kelly, 37-letnia mama czwórki dzieci, w 2015 roku przeżyła dwa bardzo trudne wydarzenia. Po pierwsze miała udar i nie mogła poruszać dolną częścią ciała. Ale nie to było najgorsze.

Przed udarem Riona miała wypadek samochodowy, który mógł spowodować problemy z kręgosłupem. Lekarze powiedzieli, że może już nigdy nie chodzić.

Riona podzieliła się swoją historią w 2017 r. Mąż, z którym była od 14 lat, zostawił ją zaledwie pięć dni po pobycie w szpitalu. Poczuła się zdruzgotana. Jak mogła teraz opiekować się czwórką dzieci?

Wspierała ją przyjaciółka Sarah i dzieci. Riona zdała sobie sprawę, że jej małżeństwo nie jest szczęśliwe, ale mieli wspólne obowiązki.

Jej mąż Richard dzień przed udarem oświadczył, że chce rozwodu. Lekarze mieli nadzieję, że odzyska pewną swobodę ruchu w nogach, ale zajęło to dużo czasu.

Riona wiele razy miała ochotę się poddać, ale tego nie zrobiła. Na początku nienawidziła jeździć na wózku inwalidzkim i nawet myślała o zakończeniu życia. Potem poznała Keitha Masona, byłego sportowca, który podczas ciężkiej rekonwalescencji został jej osobistym trenerem. Stali się sobie bliscy.

Riona spędziła cztery miesiące w szpitalu i dzięki pomocy Keitha i licznym terapiom poprawiła mobilność nóg. Na długie podróże nadal potrzebowała wózka inwalidzkiego.

Dzięki wsparciu Keitha i specjalnej ramie AI na nogach Riona może znów chodzić.

Udostępniali aktualizacje w mediach społecznościowych podczas blokad związanych z pandemią, inspirując miliony. Wygląda jednak na to, że ich związek mógł się popsuć w 2023 roku. Riona usunęła swoje profile w mediach społecznościowych, a Keith nie opublikował o niej żadnych postów.

Mamy nadzieję, że oboje czują się dobrze i posuwają się naprzód. Odbyli niesamowitą podróż, a my cieszymy się, że mogliśmy być jej częścią.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet