Zabawny wiejski dom: uwaga dla letnich mieszkańców.

Meble vintage, jasne akcenty, nieoczekiwane połączenia i wyrazista indywidualność – dzielimy się gotowym przepisem na komfort małego domu.

Właściciele tego niezwykłego domu określają jego styl jako „modern retro”. Rzeczywiście, projekt harmonijnie łączy szacunek dla tradycji i trendów wnętrzarskich, klasyczne techniki i nieoczekiwane rozwiązania, miłość do jasnych kolorów i naturalnych kolorów, odważne akcenty i motywy vintage. Jeśli masz daczę lub wiejski dom, możesz bezpiecznie zapoznać się z wieloma ustaleniami właścicieli tego budynku.

Ann i Greg, właściciele tego domu, są pewni, że życie w otoczeniu natury czyni człowieka szczęśliwszym. Dlatego postanowili kupić dawną leśniczówkę, zlokalizowaną w cieniu starego dębu, aby tchnąć w nią nowe życie. 

Odnowiona przestrzeń zachowała jednak namacalnego ducha starożytności: wystrój obejmował szeroką gamę mebli w stylu vintage, a nawet podłogi i drzwi w domu wydawały się widziane przez więcej niż jedno pokolenie mieszkańców. Jednocześnie wnętrze zawiera wiele cech charakterystycznych dnia dzisiejszego: akcesoria i tekstylia z IKEA, cały niezbędny sprzęt, jasne akcenty.

Panują też aktualne trendy: wnętrze nie jest przesycone detalami, jest dość eklektyczne (wystarczy spojrzeć na zestaw kuchenny i żyrandol nad stołem!) i praktyczne. Akcentująca tapeta za wezgłowiem łóżka, różne krzesła w grupie jadalnej i eko-dekor to popularne techniki dekoracyjne, które znalazły swoje miejsce w wystroju wnętrz.

Osobno na uwagę zasługują dwie werandy (drugie wejście prowadzi do części domu, w której znajduje się sypialnia gościnna), a także taras przylegający do dawnej leśniczówki – nowi właściciele mają pewność, że dzięki temu budynek nabrał pewnych cech charakterystycznych dla nowoczesnej architektury.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet