„Miłość poza stratą”: chwytająca za serce historia Patricka Swayze i Lisy Neimi.

Patrick Swayze bardzo kochał swoją żonę Lisę, a ona odwzajemniała jego miłość aż do jego śmierci 12 lat temu w wieku 58 lat. Z ich historii miłosnej mógłby powstać wspaniały romantyczny film, podobnie jak film „Ghost”, w którym wystąpili. Nawet po 34. roku życia lat małżeństwa nadal patrzyli na siebie z miłością.

Poznali się pod koniec lat 70., kiedy Patrick miał około dwudziestu lat, a Lisa miała 15 lat i chodziła do szkoły baletowej. Lisa nie zachowywała się jak inne dziewczyny, które za nim szalały. Patricka pociągała jej spokojna i zdystansowana postawa.

Po pewnym czasie Lisa zaczęła coś czuć do Patricka i zakochali się w sobie. Pobrali się w 1975 roku, ale nie mogli mieć dzieci. Razem przeszli przez trudne chwile, takie jak ból po stracie dziecka i wyzwania w karierze i życiu osobistym. Ale te trudności tylko wzmocniły ich więź.

Nie byli tylko mężem i żoną; byli także bardzo bliskimi przyjaciółmi, którzy uwielbiali razem tańczyć. Założyli nawet wspólną firmę, co wzmocniło ich więź.

Stanęli przed kolejnym wyzwaniem, gdy Patrick zmagał się z uzależnieniem od alkoholu po stracie ojca i siostry. Lisa wspierała go w tym trudnym okresie, pomagając mu wyzdrowieć i wrócić do normalnego życia.

W 2008 roku Patrick miał poważne problemy zdrowotne i niestety przeżył tylko kolejne półtora roku.

Po śmierci Patricka Lisa przez pięć lat nie chciała rozpoczynać nowego związku, ponieważ uważała, że ​​byłoby to wobec niego nielojalne. Ale w końcu zdała sobie sprawę, że Patrick chciał, aby była szczęśliwa i żyła dalej. To otworzyło ją na myśl o ponownym odnalezieniu miłości.

Przed 2012 rokiem Lisa poznała miliardera Alberta DePrisco. Pobrali się, a teraz, w wieku 65 lat, są szczęśliwym małżeństwem i mieszkają na Florydzie. Lisa nadal wygląda świetnie, a jej uroda nie blaknie wraz z upływem czasu.

Jest szczęśliwa w nowym małżeństwie, ale nadal pielęgnuje pamięć o swoim zmarłym mężu, Patricku. Często udostępnia na swoim blogu zdjęcia ze wspólnych szczęśliwych chwil, świętując ich trwałą miłość.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet