„Wszystkiego najlepszego z okazji 35. rocznicy”: Michael J. Fox składa serdeczny hołd żonie Tracy Pollan.

Świętując 35 lat miłości i oddania, ukochana para Hollywood, Michael J. Fox i jego żona Tracy Pollan, wspierali się na dobre i na złe. Zwłaszcza podczas walki Foxa z chorobą Parkinsona ich niezachwiane wsparcie było naprawdę godne podziwu.

W swoją ostatnią rocznicę 62-letni aktor „Powrotu do przyszłości” podzielił się w mediach społecznościowych wzruszającym hołdem dla Tracy. Przez te wszystkie lata opublikował kilka jej cennych zdjęć i wyraził wdzięczność za 35 lat wypełnionych śmiechem, miłością i wspólnymi doświadczeniami. Podpis Foxa wyrażał jego wieczne oddanie Tracy, wyrażając, że należy do niej na zawsze i że naprawdę ją kocha.

W odpowiedzi Tracy przyłączyła się do świętowania, dzieląc się serdeczną notatką, którą napisała dla swojego małżonka na Instagramie. Wyznała mu miłość i z niecierpliwością czekała na wiele wspólnych ekscytujących przygód.

Miesiąc wcześniej Fox z miłością uczciła 63. urodziny Tracy, składając wzruszający hołd, podkreślając jej dobroć i urodę oraz potwierdzając jej rolę wspaniałej matki czwórki dzieci.

Ich historia miłosna rozpoczęła się w 1988 roku, kiedy poznali się na planie Family Ties, gdzie Pollan grała narzeczoną Alexa P. Keatona. Ich romans rozwinął się jeszcze bardziej podczas kręcenia filmu Bright Lights, Big City.

Ich wspólna podróż stanęła przed poważnym wyzwaniem w 1991 r., kiedy w wieku 29 lat u Foxa zdiagnozowano chorobę Parkinsona. Pamiętał, jak przerażające było otrzymanie takich wiadomości, ale siłę odnalazł w niesłabnącym wsparciu Tracy. Jej miłość i obecność pomogły mu przetrwać trudne dni, gdy pogodził się ze swoim stanem.

Przez ostatnie 35 lat Fox i Pollan stanowili dla siebie filar wsparcia. Cenią sobie komunikację i wzajemne poszanowanie prywatności, będąc zawsze tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Zwłaszcza Tracy była źródłem siły dla ich rodziny.

Choć Fox ogłosił, że w 2021 r. odchodzi z aktorstwa i przyznał, że choroba Parkinsona stanowi coraz większe wyzwanie, pozostaje pozytywny i zdeterminowany. Nadal wykonuje niezwykłą pracę za pośrednictwem swojej Fundacji Michaela J. Foxa, która zbiera fundusze na badania nad chorobą Parkinsona, przekazując dotychczas ponad 1 miliard dolarów.

Wszystkiego najlepszego z okazji 35. rocznicy ślubu Tracy Pollan i Michaela J. Foxa! Ich historia miłosna jest naprawdę podnosząca na duchu i inspirująca, a oni zasługują na uznanie za swoją trwałą więź. Świętujmy ich miłość i podzielmy się ich wzruszającą historią z innymi!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet