„Bliźniaczki urodzone dla bliźniaków”: Siostry bliźniaczki urodziły tego samego dnia – w dniu swoich urodzin.

Ich historia jest naprawdę niesamowita!

Autumn Shaw i Amber Tramontana, identyczne siostry bliźniaczki pochodzące z Knoxville w stanie Tennessee, są nierozłączne od dnia narodzin. Ich niesamowite podobieństwo w wyglądzie było dopiero początkiem ich niezwykłej podróży. Nie tylko łączyło ich duże podobieństwo fizyczne, ale także podążali niezwykle podobnymi ścieżkami życia. Obie zdecydowały się na karierę pielęgniarek, znalazły miłość mniej więcej w tym samym czasie i, co zaskakujące, pobrały się niemal jednocześnie. Więź, która ich łączyła, była niezaprzeczalna.

Co jeszcze bardziej zdumiewające, ich życie zdawało się jeszcze bardziej wyrównać, gdy mniej więcej w tym samym czasie obie zostały przyszłymi matkami. Ich termin porodu wyznaczono na 29 października, czyli w urodziny ich własnej matki. Prawdopodobieństwo wystąpienia takiej synchroniczności było naprawdę niezwykłe i siostry były zachwycone, gdy odkryły, że obie spodziewają się córek.

 

„To było surrealistyczne, gdy zdaliśmy sobie sprawę, że oboje będziemy mieli córki, i to tego samego dnia, co urodziny naszej mamy” – powiedziała Amber głosem pełnym niedowierzania i podekscytowania.

Chociaż miały nadzieję, że ich dzieci będą w podobnym wieku, siostry nigdy nie przewidywały, że ich córki również będą obchodzić urodziny dokładnie w tym samym dniu. Amber podkreśliła, że ​​nie ma planów ani zamiarów koordynowania dostaw tego samego dnia.

Gdy zbliżały się ich 33. urodziny, Autumn i Amber postanowiły wspólnie uczcić ten kamień milowy, pielęgnując swoją wyjątkową więź. Los po raz kolejny miał dla nich inne plany, gdyż 29 października znalazły się na pobliskich oddziałach położniczych. Mimo że fizycznie nie znajdowały się w tym samym pomieszczeniu, łączyły je duchowo, wspólnie przeżywając radość porodu.

W ciągu zaledwie półtorej godziny obie urodziły swoje cenne córki, które teraz obchodziły urodziny tak samo jak ich matki. To był niezapomniany moment i Amber zdecydowała się nadać swojej córce imię Blakely, a Autumn wybrała dla swojego dziecka imię Charleston.

Niezwykły zbieg okoliczności przyciągnął uwagę doktora George’a Wicka, doświadczonego praktyka z 45-letnim doświadczeniem, który miał zaszczyt podzielić się datą urodzenia z siostrami bliźniaczkami. Zeznał, że przez wszystkie lata swojej praktyki nigdy nie spotkał się z tak niezwykłym przypadkiem.

Obejmując nową rolę matek, Autumn i Amber były zdumione niesamowitą więzią, jaka łączy ich córki. Historia tych sióstr bliźniaczek i ich nieoczekiwanej podróży poruszyła serca wielu osób, pozostawiając niezatarty ślad na świecie i potwierdzając siłę losu i miłości.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet