„Chcę odzyskać mój naturalny wygląd!”: Słynna Madame Michelle i jak teraz wygląda.

Jej zwolennicy nadal krytykują ją za jej decyzje.

W latach 90. wybitny artysta I. Goncharuk urzekał publiczność pod pseudonimem Madame Michelle. Niestety, jej wyrazisty wygląd uległ trwałej zmianie po brutalnym ataku niezidentyfikowanych sprawców.

Przez dłuższy czas zauważalny był brak informacji na temat miejsca pobytu piosenkarza. Madame Michelle zdecydowała się jednak nie izolować i obecnie prowadzi aktywne profile osobiste na różnych platformach internetowych.

Madame Michelle często spotykała się z niechęcią ze strony krytyków, którzy czasami spekulują na temat jej przeszłości, włączając w to sugestie, że może być transpłciowa. Dodatkowo niektóre osoby zarzucają wykonawcy, że poddaje się nadmiernym operacjom plastycznym.

Pomimo opinii innych, Michelle rozwinęła odporność na ich ignorowanie. W niedawnym wystąpieniu telewizyjnym otwarcie oświadczyła, że ​​zamierza przywrócić dawny poziom atrakcyjności poprzez dodatkową operację plastyczną.

Jej zwolennicy zaczęli ją krytykować za, ich zdaniem, nadmierne tatuowanie brwi i powiększanie ust, wyrażając swoją dezaprobatę.

Co ciekawe, Michelle dzieli się także zdjęciami z młodości, podkreślając, że w tym okresie przeszła już operację powiększania ust.

Pomimo zmienionego wyglądu Michelle znalazła miłość i założyła rodzinę. Jest mężatką i szczęśliwie wychowuje dwójkę dzieci. Jej mąż otwarcie wyraża swoją miłość do niej, podkreślając, że wykracza ona poza jej wygląd fizyczny.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet