Duży dom rodzinny, w którym każdy chciałby mieszkać.

Ten dom wygląda jak wyjęty z amerykańskiego filmu z lat 60-tych: eleganckie kręcone schody, kominek w salonie i szerokie dwuskrzydłowe drzwi prowadzące na dziedziniec, gdzie wszyscy zebrali się na grillu. Zobaczmy!

Ten dwupiętrowy dom o powierzchni prawie 200 m² łączy w sobie cztery sypialnie, dwa przestronne salony, dużą kuchnię, wydzieloną pralnię w piwnicy, werandę przy wejściu, piwnicę, a nawet patio na podwórku.

Wnętrze domu łączy w sobie kilka stylów: skandynawskiego (białe ściany i jasne kolory w dekoracji, szerokie okna, dużo światła dziennego) i amerykańskiego (dużo wolnej przestrzeni, masywne meble, duży kominek).

Kuchnia w domu jest naprawdę duża. Zmieszczą się tu wszystkie niezbędne sprzęty AGD oraz mnóstwo miejsca do przechowywania, a także stół jadalny i wyspa kuchenna, która pełni funkcję dodatkowego miejsca do pracy oraz blatu barowego. Wszystkie meble w kuchni są drewniane – dzięki temu przestrzeń staje się jeszcze bardziej przytulna.

W domu znajdują się dwa pokoje dzienne. W jednym z nich zamontowano kominek, a obok niego stał duży regał na książki. A co może być piękniejszego niż trzask polan w kominku, ulubiona książka w dłoniach i padający śnieg za oknem?

Drugi salon jest bardziej klasyczny. Jest duży stół jadalny, dwie sofy, bufet z kryształami i oczywiście fortepian: rodzina organizuje dla przyjaciół wieczory z muzyką klasyczną.

Wszystkie pokoje dziecięce w domu są wyraźnie podzielone na strefy funkcjonalne: przestrzeń do pracy ze stołem, część sypialną i strefę relaksu. Ściany w różnych kolorach oraz obecność puf, półek i szafek pomagają zagospodarować przestrzeń tutaj.

W pokojach dla dorosłych jedynymi meblami jest łóżko i szafa. Sypialnie te mają jeden wiodący kolor – biały lub szary. 

Po wejściu na drugie piętro pojawia się kolejna przestrzeń do wypoczynku, czasami pełniąca funkcję pokoju gościnnego.

W domu jest kilka łazienek. Jeden wyróżnia się spośród wszystkich, z podłogą wyłożoną kafelkami i białymi płytkami na ścianach. Betonowa ściana obszyta szkłem wyznacza strefę prysznicową. Komoda i wisząca szafka z ciemnego drewna z lustrem dopełniają przestrzeń. Druga i trzecia łazienka wyglądają na prostsze, ale są również wygodne.

Korytarz w domu jest duży i przestronny. Aby to zagospodarować, przy wejściu ułożono płytki. 
W piwnicy znajduje się pralnia. Jest tu również schowek i piwnica, co jest bardzo wygodne. 
Równie wygodną przestrzenią w domu jest przydomowe patio. Latem właściciele domku przenoszą tu stół jadalny, a gdy robi się chłodniej, „ubierają” krzesła w koce i cieszą się rzadkimi ciepłymi wieczorami. 
Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet