Kreatywna kobieta zbudowała dla siebie mini-dom.

Ciężka praca zawsze się opłaca!

Michelle pochodzi z Sherwood w stanie Oregon. Pracowała w kawiarni jako kelnerka i miała niskie dochody.

Michelle nie miała domu i za mieszkanie musiała płacić 1300 dolarów miesięcznie. Bardzo szybko zaczęła myśleć o nieruchomościach.

Teraz Michelle jest całkowicie zaangażowana w tę branżę.

Michelle jest samotną matką opiekującą się dziećmi. Przy pensji kelnerki było jej bardzo trudno opiekować się dziećmi i radzić sobie ze wszystkimi problemami.

Posiadanie własnego domu pozostawało marzeniem kobiety przez długi czas. W jej stanie nie sposób było zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Kiedy jej dzieci dorosły i wyprowadziły się z mieszkania, aby zamieszkać oddzielnie, w życiu Michelle wszystko się zmieniło. Część jej kosztów została zmniejszona, więc teraz mogła zaoszczędzić.

Zaczęła szukać małego kawałka ziemi i kupiła go. Potem zaczęła budować swój własny mini-dom. Sypialnia znajduje się na drugim piętrze, łazienka jest połączona, co oznacza, że ​​toaleta i łazienka są razem. Jest kuchnia, w której Michelle lubi gotować. A przytulny salon dopełnia całości wyglądu domu.

Pomogło to kobiecie zminimalizować koszty. Teraz musi płacić tylko 55 dolarów miesięcznie.

Ale to nie wszystko! Wieść o tym wygodnym domu rozeszła się po prowincji i wiele osób zwraca się do niej o pomoc.

Ludzie konsultują się z nią i przy jej pomocy powstał kolejny taki dom. Pewnie, że jej za to płacą. Teraz możemy powiedzieć, że stał się to mały biznes Michelle.

Obecnie Michelle stać na wyjazdy na wakacje, o których wcześniej nawet nie mogła marzyć.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet