„Mały cud”: Jak wygląda dziewczyna z niezwykłą mutacją, urodzona w nigeryjskiej rodzinie.

Zdarza się, że życie obdarowuje nas najróżniejszymi prezentami. I najczęściej niespodziewane. Stało się to w absolutnie zwykłej rodzinie afroamerykańskiej.

Małżeństwo – Ben i Angela – przeprowadziło się na jakiś czas do Anglii. W rodzinie mieszkało już dwoje dzieci, ale para chciała mieć jeszcze jedno. W czasie ciąży wszystko było super, Angela nie miała żadnych trudności i dolegliwości. Kiedy jednak dziecko się urodziło, wszyscy byli w szoku – zarówno lekarze, jak i sami rodzice.

Trzecie i najbardziej niezwykłe dziecko przyszło na świat w 2010 roku. Zaskoczeniem była jasna skóra i włosy, mimo że jej rodzice są Afroamerykanami.

Ben nie mógł wziąć pod uwagę, że jego żona urodziła dziecko od innego mężczyzny, bo w tym przypadku dziecko byłoby przynajmniej mulatem.

Zmartwieni rodzice natychmiast udali się do lekarza, aby zbadał córkę. Na szczęście lekarze poinformowali, że ten nietypowy dla ich rasy wygląd dziewczynki to nic innego jak mutacja genetyczna, która nie zagraża jej życiu.

Teraz dziewczynka ma 10 lat. Jest otoczona miłością i troską. Nawiasem mówiąc, jej rysy twarzy są takie same jak u ojca.

Taka mutacja jest rzadka, ale nadal możliwa wśród Afroamerykanów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet