Celebryci, którzy wyglądają tak podobnie, jakby poszli do tego samego chirurga plastycznego.

Mówią, że prawdopodobieństwo spotkania swojego identycznego sobowtóra wynosi 1:135. A spotkanie takiego na planecie jest niemal niemożliwe – szansa wynosi jedno na bilion. Ale pozornie prawa natury nie mają zastosowania do celebrytów. Gwiazdorskie bliźniaki są jak dwie krople wody. Czujesz, jakby miały wspólnego przodka!

Demi_Moore i Jennifer_Connelly Kolejna niewiarygodna podobieństwo.

Laureatka Oscara Jennifer Connelly, znana z ról w filmach „Piękny_Umysł” i „Requiem_for_a_Dream”, jest niemal nierozróżnialna od wspaniałej Demi Moore.

Gwiazdorskie bliźniaczki Kelly Ripa i Sienna Miller

Komik Kelly Ripa znalazła swoją siostrę bliźniaczkę w osobie Sienny Miller. Prawda, Sienna jest dziesięć lat młodsza.

Lily_Collins i Audrey_Hepburn

Lily Collins ma szczęście być podobną do ikony przemysłu filmowego, Audrey Hepburn. Ciekawe, jak to jest być prawie sobowtórem jednej z największych aktorek filmowych. Warto zauważyć, że Lily nawet przymierzyła się do wizerunku sławnej Audrey w reklamie marki kosmetycznej.

Johnny_Depp i Skeet_Ulrich

Gwiazdorskie bliźniaki istnieją nie tylko wśród kobiet. Zauważyłeś kiedyś, jak bardzo Johnny Depp przypomina Skeeta Ulricha? Zatem przyjrzyj się bliżej! I chodzi tu nie tylko o kapelusz: artyści mają ze sobą wiele wspólnego.

Carla Bruni i Bella Hadid

Pewnego dnia piękna_Bella_Hadid opublikowała zdjęcie z Carlo Bruni. Wtedy wszyscy zaniemówili, ponieważ celebrytki wyglądały niemal jak matka i córka albo jak siostry. Proponujemy porównać Carlo Bruni z Bellą Hadid w młodszym wieku.

Josh Holloway i Nikolaj Coster-

Waldau Przystojny mężczyzna z Gry o tron, Nikolaj Coster-Waldau, niezwykle przypomina gwiazdę Lost, Josha Hollowaya.

Znasz inne gwiazdy, które są równie podobne do siebie? Podziel się z nami!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet