Ślubny z internetowo znanego „Ślubu Stulecia” może stanąć przed potencjalnym dożywotnim więzieniem

Mężczyzna o imieniu Jacob LaGrone, znany z wielkiego i luksusowego ślubu, który stał się sławny w mediach społecznościowych, może trafić do więzienia na bardzo długi okres. Ma 29 lat i ma kłopoty z powodu strzelania do trzech policjantów w Teksasie. To wydarzyło się w marcu, a teraz stawiane są mu poważne zarzuty.

Policjanci z Westworth Village reagowali na zgłoszenie strzałów, twierdząc, że LaGrone strzelał do nich. Zarzuty głoszą, że celowo groził skrzywdzeniem funkcjonariuszy i użył broni podczas ataku.

Jeśli zostanie uznany za winnego, grozi mu bardzo długi pobyt w więzieniu, być może nawet do końca życia. Sąd zaoferował mu umowę na 25 lat więzienia, ale nie jest jasne, czy ją przyjmie.

LaGrone stał się sławny, wydając ogromne pieniądze na swój ślub z Madelaine Brockway. Według doniesień wydali 59 milionów dolarów na pięciodniowe świętowanie w Paryżu, we Francji. Ślub nazwano „Ślubem Stulecia” przez wielu. Mieli luksusowy pobyt w Pałacu Wersalskim, lunch w apartamencie Chanel Haute Couture, obiad w Operze Paryskiej, a nawet występ zespołu Maroon 5.

Rejestr ślubny, czyli lista prezentów, obejmował kosztowne przedmioty, takie jak figurki za 735,00 dolarów, srebrny serwis do herbaty i kawy za 2 950,00 dolarów oraz kryształowy domek dla motyli za 12 500,00 dolarów.

Panna młoda, Brockway, ma 27 lat i prowadzi własną firmę w Fort Worth. Jej ojciec jest właścicielem salonu Mercedes-Benz na Florydzie. Ludzie, którzy pracowali przy ślubie, dzielili się informacjami na jego temat na TikToku, mówiąc, że to zaszczyt pracować z tą parą.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet