Kendall Jenner pokazała, jak wyglądała ona i jej siostry 20 lat temu: archiwalne zdjęcie.

Fani rodziny Kardashian-Jennera bardziej niż cokolwiek innego interesują się wyglądem sióstr i matki Kris przed zmianami, które nastąpiły ze względu na wiek, operacje plastyczne, zastrzyki, wypełniacze i inne manipulacje pięknością. Same celebrytki nie ukrywają faktu, że jeszcze 10–20 lat temu wyglądały zupełnie inaczej, i chętnie dzielą się ze swoimi subskrybentami archiwalnymi fotografiami.

Dzień wcześniej, na zakazanej platformie społecznościowej, modelka Kendall Jenner opublikowała rzadkie archiwalne zdjęcie ze siostrami Kim, Chloe i Courtney, bratem Robem oraz rodzicami Chris i Bruce’em. A jeśli na twarzach bardzo małych Kylie i Kendall trudno dostrzec, jak wyglądały przed operacjami plastycznymi, to z innymi przedstawicielami rodziny Hollywood jest o wiele łatwiej. Niemniej jednak dzisiejsze Chloe, Kim, Courtney i nawet Kris nie różnią się radykalnie od swoich dawnych wcieleń – poza tym, że z czasem stali się szczuplejsi, a ich makijaż zaczął być bardziej modny.

Ciekawe jest, że przed wszelkimi zmianami w wyglądzie uwieczniono także ojca Kendall i Kylie na zdjęciu, który później zmienił płeć i imię na Caitlyn Jenner.

A propos, jeśli wciąż wydaje się wam, że Kardashian-Jenners naprawdę nie sięgnęły po żadną procedurę upiększającą, a pełne usta i wyraźnie zarysowane kości policzkowe są dziełem natury i wieku, to oto opinia chirurga plastycznego na ten temat: specjalista Andrew Peredo wcześniej ujawnił, jakie operacje przeszły celebrytki i która z rodzin gwiazd najczęściej szukała pomocy u lekarza.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet