Internauci Nazywają Paris Hilton Nieodpowiedzialną Matką, i Oto Dlaczego.

Kiedy gwiazda ogłosiła, że ma syna, ci, których lata nastoletnie przypadły na lata 2000, nie od razu uwierzyli szalonej królowej imprez. Jednakże, z każdym zdjęciem Paris Hilton z małym Phoenixem, z każdym nowym wywiadem, stawało się coraz bardziej jasne, że niespokojnej gwiazdzie zawsze brakowało dzieci. Wierni fani oczywiście zgadywali, że opieka nad dzieckiem może być trudna dla celebrytki: była rozpieszczona od dziecka. W najnowszym odcinku reality show „Paris in Love”, nowa mama potwierdziła to.

Odcinek był dość niewinny. „Czy powinnam nauczyć się zmieniać pieluchy?” – zapytała swoja siostrę Paris, która nigdy tego nie robiła. Ale później, pod nadzorem niani Niki i Phoenixa, zmieniła pieluchy swojego syna. „Dobrze, boję się. Powiedziałam, że nie zrobię tego w swoje urodziny, ale zrobię to dla ciebie. Wszystko dla Phoenixa”, zwróciła się do swojego syna celebrytka. Niektórzy widzowie przyznali, że popłynęła im łza: jak wzruszające, że „blondynka w czekoladzie” stała się prawdziwą kobietą i matką i jest gotowa zmienić się dla dobra swojego syna. Inni zaczęli krytykować, mówiąc, że „kupiła” dzieci i jest również nieodpowiedzialna.

W międzyczasie gwiazda niedawno powiedziała, że skorzystała z usług surogatycznej matki z powodu swojej diagnozy. Po tylu latach w show-biznesie Paris prawdopodobnie wiedziała, jaką reakcję spowoduje jej decyzja. Nawet mały Phoenix, którego głowa wydawała się zbyt duża dla publiczności, już otrzymał trochę nienawiści. Jednak jeśli celebrytka nie zwraca uwagi na krytykę skierowaną do niej, to nie sprawiła krzywdy dziecku i obiecała rozprawić się z każdym, kto powie cokolwiek obraźliwego w jego kierunku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet