Krewni ciężko chorej Céline Dion opowiedzieli, jak się teraz czuje artystka: „Wzięłam kontrolę nad chorobą”.

Przez kilka miesięcy nie pojawiały się żadne nowe informacje na temat samopoczucia kultowej piosenkarki: Céline Dion, jak wielokrotnie powtarzała jej siostra Claudette, nie traci nadziei na powrót do zdrowia. Jednocześnie pojawiały się plotki w internecie, że nieuleczalny zespół sztywności mięśni przyczynił się do tego, że gwiazda porusza się na wózku inwalidzkim . Na szczęście okazało się, że plotki te nie są prawdziwe: piosenkarkę zauważono w miejscach publicznych na początku listopada . Céline, jak się okazało, wyjdzie z domu nie tylko dlatego, że ma dość siedzenia w domu.

Insider magazynu Life & Style powiedział, że gwiazda, dzięki rodzinie i lekarzom, teraz „kontroluje wszystko”. Naprawdę czuje się lepiej, chociaż nadal ma „trudne dni”. Niemniej jednak piosenkarka doskonale nauczyła się radzić sobie z atakami_i_teraz_wie_co_robić_kiedy czuje się źle. „Dzięki swoim bliskim i lekarzom wzięła chorobę pod kontrolę”, twierdzi informator.

Nie ma jeszcze rozmów na temat wznowienia_trasy , którą Céline najpierw odwołała z powodu kwarantanny, a następnie z powodu choroby, dodaje źródło: „Nie jest w stanie wrócić na scenę ani do studia nagraniowego. Może powrócić do muzyki_w_przyszłości, ale Céline nie wywiera na sobie żadnej presji. Teraz priorytetem dla niej jest być silną i zdrową”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet